Postranní slideshow

Služby

V rámci vašeho pobytu na ostrově Sal, je možné se věnovat mnoha dalším aktivitám a to nejen ve spojení s kiteboardingem či kitesurfingem. Na své si jistě přijdou milovníci surfu či jiných rekreačních sportů. Pakliže budete příliš unaveni namáhavým zdoláváním vln na kiteboardu, můžete si dát pár drinků v našem plážovém baru, kde se o vás postará naše stále veselá obsluha. Ostrov Sal také nabízí bezpočet zajímavých míst, které stojí za to vidět a zdokumentovat, takže na své si přijdou i fotografové.


Kite Trips

Máte chuť si zajet na jiný spot na ostrově nebo využít bezvětrného dne k návštěvě solných dolů či Burracony? Zorganizujeme pro Vás celý výlet, nebo poradíme, kam se vydat. Na ostrově je celá řada spotů, kde si můžete zasurfovat, či zakitovat zcela sami, že by byla velká škoda je vynechat!

Půjčovna

Přijeli jste jen tak nalehko? Fouká na vašeho draka moc nebo naopak málo? V našem centru je možné si zapůjčit veškeré vybavení značky BEST a AIRUSH! Nabízíme vám zejména kompletní řadu jejich waveboardů a vybavení modelové řady 2015!

Rental
Time2 hoursHalf day1 Day7 Days
Kite203040150
Board10152090
Komplet304050220
Surf101520100
SUP /w paddle152030130

Try before buy

Během celé sezóny můžete v našem centru vyzkoušet či zakoupit nejnovější kompletní řadu draků a twin tipů, boardů a waveboardů značky BEST. Vzhledem k tomu, že na trhu funguje několik desítek výrobců, produkujících vybavení různé kvality a především různých vlastností, je test vybavení před jeho koupí jednou z nejdůležitější věcí!

Jednou týdně probíhá celodenní testcentrum na Kite beach. Zde si můžete zdarma  půjčit jakékoli vybavení značky BEST a AIRUSH po dobu jedné hodiny. Případné delší zapůjčení je účtováno dle ceníku půjčovny.  Mimo tyto testovací dny lze kdykoli zajít do našeho centra a za výše zmíněných podmínek domluvit půjčení draka či prkna.

Opravy

Případné opravy vašeho vybavení nejsou problem vyřešit do druhého dne.

pozadi