Postranní slideshow

How to travel

Jak se nejlépe dostanu na Kapverdské ostrovy? letenky, víza, ubytování

Je mnoho způsobů jak se na Kapverdy dostat. Záleží jen na vás co máte raději a na vašich možnostech. Nejlevněji vychází last minute let a ubytovat se v jednom z námi nabízených apartmánů. Ale pro rodiny s dětmi bude lepší rezervace letu dopředu a ubytování v hotelu nebo ve větším apartmánu. Takže pěkně popořadě:

  • Last minute – v případě že nemusíte plánovat dovolenou 6 měsíců dopředu, pak je toto ideální a nejlevnější cesta. Zabalíte, najdete cestovku která nabízí zájezdy na Kapverdské ostrovy a počkáte až ceny spadnou (prosinec, březen jsou ideální na tento typ cestování) Ceny se pak dostávají až na hranici 13500,-/týden/osoba (FIROtour, EXIMtours, Čedok)
  • Samostatná letenka + ubytování od nás Zdaleka nejlevnější způsob jak se dostat na Kapverdy je lastminute let (od 300euro – např. z Mnichova a ubytovat se v jednom z našich apartmánů v naši nabídce. V případě že chcete letět přímým spojem z Prahy – pak je cena fixní: 13900,- za osobu – umíme zprostředkovat.
  • Zájezd s CK – V případě, že vám vyhovuje hotel (od dvou až po pěti hvězdičkové) a jistota plánování dovolené měsíce dopředu, napište nám a my se pokusíme najít zájezd odpovídající vašim požadavkům.
  • Víza Nejlepší je koupit si vízum na letišti po příletu na Kapverdy. Stojí 25 euro a je platné 30dní. V případě, že chcete na Salu strávit více dní, doporučujeme se obrátit na kapverdský konzulát, který za poplatek vše vyřídí.
  • Pro více informací použije náš kontaktní formulář nebo klikněte “zpět” a zvolte jiný okruh otázek
pozadi