Postranní slideshow

Kite & Surf

Kite škola

Kiteboarding, ač patří mezi adrenalinové sporty, může bezpečně vyzkoušet každý. Naše kite škola vedená zkušenými a místa znalými instruktory, vám pomůže s prvním seznámením s tím to jedinečným sportem. Kiteboarding i kitesurfing prošly v posledních letech značným vývojem a to především v oblasti bezpečnostním prvků, s jejichž zásadami se seznámíte hned z kraje v naší kite škole. Díky tomu může kiteboarding či kitesurfing provozovat předškolní dítě či senior. Naše kite škola se přizpůsobí vašim zkušenostem na které můžete volně navazovat dál. Povedeme vás od úplných začátků, přes pilování freestyle triků až po to nejlepší, co jízda na kiteboardu nabízí, jízdu na vlnách – kitesurfing.


Všichni naši instruktoři prošli nejenom trenérskými kurzy pořádanými IKO (International kiteboarding organization), ale hlavně tímto sportem žijí, provozují ho řadu let a umí tak zprostředkovat kiteboarding nejen jako sport, ale i jako lifestyle.

Podmínky pro učení

Během samotných lekcí je používáno nejnovější vybavení firmy BEST a AIRUSH. Bude vám zapůjčen neopren, helma a plovací vesta – samozřejmostí je vždy připravený MOTOROVÝ ČLUN, který bude vždy připraven vás odvézt zpátky na břeh, když nastane jakýkoliv problém.

Pro začátečníky volíme dlouhou písčitou pláž v samém srdci městečka Santa Maria, pro mírně pokročilé a pokročilé pak Kite beach na východním pobřeží, kde je vítr silnější a dále od břehu se zde trvoří již jezditelné vlny.

  • No wind? – no pay! V případě bezvětrného dne se lekce přesouvá na den následující, v případě že nebude čas na dokončení lekce z důvodu špatného počasí – dostáváte peníze zpět.
  • Sleva na nové i použité vybavení značky BEST a AIRUSH – po absolvování kompletního kurzu 20%.
  • Sleva na kite kurz s vlastním vybavením: 10%!!

Lekce surfingu

Lekce probíhají na městské pláži u mola nebo na pláži u baru Angulo. Pomalá a hodná vlna která se zde trvoří je ideální a bezpečná pro naprosté začátečníky. Používáme pěnové surfy pro minimalizování rizika zranění a pláž je písčitá, takže se nikdo nemusí bát, že by tekla krev 🙂 95% našich klientů se na prkno postaví během první hodiny výuky!

equipment included, transfer to spot included - duration flexible and suitable to your needs!
Kite lessonshours1 instructor - 1 student1 instructor - 2 students
Basic Intro
Fly the kite on the beach
270€60€
Intro
Beach flying and bodydrag3100€90€
2 Days course
Beach flying, bodydrag and very first waterstart6200€180€
4 days full course12400€360€
learn´n´ride! package!4 days of full course + 3 days of rental and supervision!500€450€
waveriding/freestyle295€75€
SURF lessons135€30€
SURF lessons260€50€

Kite Trips

Máte chuť si zajet na jiný spot na ostrově nebo využít bezvětrného dne k návštěvě solných dolů či Burracony? Zorganizujeme pro vás celý výlet, nebo poradíme, kam se vydat. Na ostrově je celá řada spotů, kde si můžete zasurfovat, či zakitovat zcela sami, že by byla velká škoda je vynechat!

Půjčovna

Přijeli jste jen tak nalehko? Fouká na vašeho draka moc  nebo naopak málo? V našem centru je možné si zapůjčit veškeré vybavení značky BEST a AIRUSH! Nabízíme vám zejména kompletní řadu jejich waveboardu.a vybaveni modelove rady 2015!

Rental
Time2 hoursHalf day1 Day7 Days
Kite203040150
Board10152090
Komplet304050220
Surf101520100
SUP /w paddle152030130

Try before buy

Během celé sezóny můžete v našem centru vyzkoušet či zakoupit nejnovější kompletní řadu draků a twin tipů, boardů a waveboardů značky BEST. Vzhledem k tomu, že na trhu funguje několik desítek výrobců, produkujících vybavení různé kvality a především různých vlastností, je test vybavení před jeho koupí jednou z nejdůležitější věcí!

Opravy

Případné opravy vašeho vybavení nejsou problém vyřešit do druhého dne.

pozadi